Infomat: Różnice pomiędzy wersjami

Z DisWiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „'''infomat''' - multimedialny kiosk informacyjny stawiany w miejscach publicznych o wysokiej dostępności (dworce, centra miast, centra handlowe), za pomocą które...”)
 
(d)
 
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika)
Linia 1: Linia 1:
'''infomat''' - multimedialny kiosk informacyjny stawiany w miejscach publicznych o wysokiej dostępności (dworce, centra miast, centra handlowe), za pomocą którego obywatele mogą czerpać informacje o sposobach i trybie załatwiania spraw w administracji.
+
'''infomat''' - infokiosk, multimedialny kiosk informacyjny stawiany w miejscach publicznych o wysokiej dostępności (dworce, centra miast, centra handlowe), za pomocą którego obywatele mogą czerpać informacje o sposobach i trybie załatwiania spraw w administracji. Urządzenie składa się z wbudowanego komputera wyposażonego w ekran dotykowy. Użytkownik może korzystać z kiosku w prosty, intuicyjny sposób - poprzez dotyk elementu menu na monitorze z prezentacją multimedialną, w której informacja i reklama współgrają z ruchomym obrazem, muzyką, głosem lektora i oprawą graficzną. Wyświetlana na monitorze prezentacja multimedialna oprowadza klienta po ofercie firmy, banku, instytucji czy urzędu, pomaga mu dokonać wyboru, wykonać proste operacje, przejrzeć informacje o usługach, promocjach i produktach firmy. Przykładowe zastosowania kiosków: instytucje użyteczności publicznej, banki, sieci sklepów, biura podróży, lotniska, muzea.
 +
[[Kategoria:bankowość]]
 +
[[Kategoria:sektor publiczny]]
 +
[[Kategoria:terminologia IT]]
 +
[[Kategoria:zarządzanie]]

Aktualna wersja na dzień 01:43, 5 mar 2013

infomat - infokiosk, multimedialny kiosk informacyjny stawiany w miejscach publicznych o wysokiej dostępności (dworce, centra miast, centra handlowe), za pomocą którego obywatele mogą czerpać informacje o sposobach i trybie załatwiania spraw w administracji. Urządzenie składa się z wbudowanego komputera wyposażonego w ekran dotykowy. Użytkownik może korzystać z kiosku w prosty, intuicyjny sposób - poprzez dotyk elementu menu na monitorze z prezentacją multimedialną, w której informacja i reklama współgrają z ruchomym obrazem, muzyką, głosem lektora i oprawą graficzną. Wyświetlana na monitorze prezentacja multimedialna oprowadza klienta po ofercie firmy, banku, instytucji czy urzędu, pomaga mu dokonać wyboru, wykonać proste operacje, przejrzeć informacje o usługach, promocjach i produktach firmy. Przykładowe zastosowania kiosków: instytucje użyteczności publicznej, banki, sieci sklepów, biura podróży, lotniska, muzea.